בניית אתר תדמית

אתר תדמית לעסקים קטנים הינו כלי רב עוצמה שמטרתו להעניק לעסק חשיפה מקסימלית בקהל הלקוחות הפוטנציאלי ולאפשר לו לפרוץ לשוק בעוצמה, תוך העברת המסרים השיווקיים המייחדים אותו באופן אפקטיבי ומשכנע, אשר יחדיר אותו לתודעת הגולשים וירחיב את מעגל לקוחותיו.

בניית אתר תדמית

חלון ההזדמנויות לבניית אתר

אתר תדמית נדמה בעיני רבים מבעלי העסקים הקטנים כמצרך מותרות המיועד לעסקים גדולים בלבד. לדידם, עסק קטן מתנהל ב"ראש קטן", ואיננו זקוק לאתר תדמית שייצג אותו בפני הגולשים. ראייה עסקית זו מוטעית מעיקרה, ובמבט עסקי כוללני ורחב ניתן לומר כי ההפך הוא הנכון: עסקים קטנים זקוקים לאתר תדמית כמו כל עסק גדול אחר, ובמובנים מסוימים, אף הרבה יותר מהם. בניית אתר תדמית לעסק קטן הינה פתיחת חלון ההזדמנויות שלו ויצירת האפשרות עבורו לפרוץ את גבולות העסק, לחדור אל תודעת ההמונים, וביום מן הימים, להפוך לעסק גדול. מתוך הנחה שמטרתו המוצהרת של כל בעל עסק באשר הוא היא לגדול, להתרחב, ולכבוש נתחי שוק נכבדים בתחום העיסוק שלו, הרי שהדרך היעילה ביותר המותאמת למבנה השוק בעידן הממוחשב, היא בניית אתר תדמית.

אתר תדמית, מצרך חובה

אמרה קדומה, אבל חכמה, טוענת, שאם אתה לא שם, אתה לא קיים. בעידן המקוון בו אנו חיים, הדבר נכון פי כמה. הצרכנות האמתית מתנהלת כיום מול מסך המחשב ועל מקשי המקלדת. חיפוש אינפורמציה אודות שירותים שונים באמצעות הרשת והשוואת מחירים באינטרנט טרום רכישה, הינם פעולה שבשגרה עבור צרכנים בכל רחבי העולם, ורובם המוחלט של הלקוחות לא יבצעו רכישה משמעותית טרם סקירה מעמיקה של האתרים הרלוונטיים. אם בעבר היו בעלי עסקים משקיעים הון רב בפרסום בעיתונות, בפליירים ובעלונים מקומיים במטרה להגיע לתודעת הלקוחות, הרי שכיום חלק ניכר ממשאבי הפרסום של העסקים למיניהם מתמקדים באתרי התדמית שלהם. אי לכך, ניתן בהחלט לומר כי בניית אתרים לעסקים קטנים הינה מחויבת המציאות. הלקוחות מחפשים אחריכם באינטרנט, ולא בשום מקום אחר. אם אתם רוצים להיות חלק מזירת העסקים הגועשת בה ניטש מאבק על ליבו של כל לקוח, בניית אתר תדמית מקצועי, בעל חזות מרשימה וממשק ידידותי ונוח, היא בגדר חובה.

יעילות

אתר תדמית לעסק קטן משמש גם ככלי יעיל לשמירה על קשרי לקוחות ומאפשר לבעל העסק להנגיש ללקוחותיו שירותים גם בשעות בהן העסק איננו פעיל רשמית. שילוב אופציה לרכישת מקוונת של מוצרים שונים או הצגת קטלוג מוצרים להתרשמות, ימקסמו את יעילות האתר ככלי לקידום מכירות ולשימור לקוחות.

אתר קטן, עלויות נמוכות

העלות הכרוכה בבניית אתר תדמית לעסק קטן מותאמת לממדי העסק ומסתכמת בהוצאה קטנה יחסית, בהשוואה לעלויות אתרים המיועדים לחברות גדולות. כך, שלמעשה, המפתח להצלחה עסקית נמצא בהישג ידו של כל בעל עסק ממוצע.